همایش هفته ملی بدون دخانیات در بیمارستان بهمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، این همایش با هدف ترویج ترک مصرف سیگار و دخانیات با برپایی پایگاه سلامت با حضور دکتر سیدفخرالدین نورمحمدی مدیرعامل و ریاست بیمارستان بهمن و مدیران و کادر درمان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، با توجه به اینکه بیماری فشار خون عامل اصلی مرگ قابل پیشگیری در جهان است به مناسبت اين روز جهانی پایگاه سنجش فشار خون در این مرکز درمانی برپا شد تا با سنجش رایگان فشار خون مراجعه کنندگان به این پایگاه علاوه بر چکاپ ، دستورات مراقبتی لازم به آنها آموزش داده شود .

 

مراسم روز جهانی بهداشت دست با حضور کلیه مدیران، مسئولین و کارکنان بالینی و اداری و پشتیبانی در سالن همایش های این مرکز درمانی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، صبح روز یک شنبه 18 اردیبهشت ماه دکتر سیدفخرالدین نورمحمدی مدیر عامل و رییس بیمارستان بهمن به همراه تیم مدیریتی این مرکز درمانی در سالن همایش ها حضور یافته و در مراسم روز جهانی بهداشت دست شرکت کردند.

 

در آستانه روز جهانی بهداشت دست ، جمعی از کادر درمان بیمارستان بهمن در یکی از مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 2 تهران حضور پیدا کرد و به آنها اصول درست شستشوی دست ها را آموزش داد.

پایگاه سلامت بیمارستان بهمن به مناسبت روز جهانی بهداشت در لابی این مرکز درمانی برگزار شد و بروشورهایی با محتوای علمی که به منظور ترویج سبک زندگی سالم تهیه شده بود بین مراجعه کنندگان پخش شد تا با مطالعه این نکات کلیدی در راستای کیفیت زندگی مطلوب به آگاهی لازم برسند.