به مناسبت روز جهانی ایدز ۱۰ آذرماه (اول دسامبر)، پایگاه اطلاع رسانی بیماری ایدز در فضای لابی بیمارستان بهمن برپا گردید. در این پایگاه پس از تقدیم بروشور آموزشی بیماری ایدز به مراجعین محترم، آزمون سنجش آگاهی در مورد بیماری ایدز برگزار گردید و به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.
این آزمون به صورت آنلاین برای پرسنل درمانی بیمارستان نیز برگزار شد.

کنفرانس علمی « NST » ویژه متخصصین زنان و پرسنل مامایی با سخنرانی سرکار خانم دکتر پریچهر پورانصاری (پریناتولوژیست،عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ ساعت ۸ لغایت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات بیمارستان بهمن برگزار شد.

از تاريخ 22آبان ماه لغايت 28آبان ماه هفته ملي مقاومت ميكروبي براي افزايش آگاهي عموم نام گذاري شده است . در سال 2021 ,با شعار "افزايش آگاهي مقاومت ميكروبي را متوقف كنيد "اطلاع رساني شده است .

وبینار «CPR پایه و پیشرفته» ویژه پزشکان متخصص ، فوق تخصص و عمومی با امتیاز آموزش مداوم در تاریخ پنج شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ در بیمارستان بهمن برگزار شد.شروع اولین وبینار تخصصی در بیمارستان بهمن با صحبتهای جناب آقای دکتر نورمحمدی مدیرعامل و ریاست محترم بیمارستان بهمن و خوش آمد گویی ایشان آغاز گردید و در ادامه جناب آقای دکتر سید مهدی(متخصص بیهوشی،فلوشیپ مراقبتهای ویژه و مدرس AHA ) به عنوان مدرس به ارائه تدریس پرداختند.

به مناسبت هفته ملی اطلاع رسانی هپاتیت که از اول تا هفتم آبان ماه نامگذاری شده است، پایگاه اطلاع رسانی هپاتیت در تاریخ پنج شنبه ۶ آبان ماه ۱۴۰۰ با هدف ارتقاء سطح دانش بیماران و مراجعین در فضای لابی بیمارستان بهمن مستقر گردید.

انالله وانا اليه راجعون

درگذشت پزشک عالیقدر، جناب آقای دکتر حسینعلی شریفیان، که عمر عزیز خود را با خدمت به مردم و تلاش در جهت تامین سلامت جامعه سپری کرده به جامعه پزشکی و پرستاری تسلیت گفته و شادی روح آن عزیز را از خدای بزرگ مسئلت می نمائیم.

خانواده بهمن